centered image

centered image

Doktorlar İçin: Online Para Kazanma Yöntemleri

Discussion in 'Medikal Forum' started by Bruno, May 16, 2024.

 1. Bruno

  Bruno Famous Member

  Joined:
  Nov 10, 2013
  Messages:
  75
  Likes Received:
  8
  Trophy Points:
  320
  Gender:
  Male
  Occupation:
  Medical Student
  Location:
  Brazil
  Practicing medicine in:
  Brazil

  1- Ücretli Anketler: Bir doktor olarak, görüşünüz tıbbi, farmasötik, sağlık bilişimi, tıbbi cihazlar ve pazar araştırma şirketleri için çok değerlidir. Çevrimiçi anketleri yanıtlamak için birkaç dakikanız varsa, bunun için size ödeme yapmaktan memnuniyet duyacaklardır.

  Doktorlar için bu hizmetleri sunan birçok web sitesi bulunmaktadır. SERMO, doktorların çevrimiçi anketleri tamamlamaları için ödeme yapan dünyanın en büyük platformudur. FacMedicine ise Orta Doğu'daki doğrulanmış doktorlar için en büyük çevrimiçi forumdur ve doktorların görüşlerini almak için ödeme yapar. Eğer bir doktorsanız, SERMO veya FacMedicine'e ücretsiz olarak katılabilir ve sitelerinde çevrimiçi anketleri yanıtlayarak para kazanabilirsiniz.

  2- Tele-sağlık: Günlük rutininizden, kliniğe veya hastaneye gitmekten sıkıldıysanız, bu seçenek size uygundur, çünkü uzaktaki hastalara telefon veya internet aracılığıyla tele-sağlık danışmanlığı sunmak için evden çalışabilirsiniz. Çağrıları mesai dışı saatlerde de ayarlayabilirsiniz.

  3- Sigorta Taleplerini İnceleme: Bir yere gitmenize gerek yok, sadece bilgisayarınızı veya akıllı telefonunuzu herhangi bir yerden kullanarak sigorta şirketi çalışanları tarafından işaretlenmiş sigorta taleplerini incelemeye başlayın.

  4- Tıbbi Transkripsiyon: Diğer seçeneklere göre biraz daha zor olabilir, ancak genç doktorlar için hala iyi bir seçenektir. Tıbbi terminoloji konusunda çok iyi deneyiminiz var ve bu nedenle bu işi en iyi yapabilecek kişi sizsiniz. Bir yere gitmenize gerek yok, çünkü çevrimiçi olarak ses dosyalarını alacak ve evinizden bunları transkribe edeceksiniz.  5- Affiliate Pazarlama: Eğer pazarlamayı seviyorsanız, bu seçenek size uygun olacaktır. Birçok web sitesi, ürünlerini satmalarına yardımcı olabilecek kişilere komisyon sunar. Bir doktor olarak, benzer ürünlere ilgi duyabilecek birçok sağlık profesyonelinin bulunduğu bir toplulukta yaşıyorsunuz. Bu ürünleri onlara satabilirseniz, web sitesinden komisyon alacaksınız. Amazon, bu hizmeti sunan en ünlü sitedir, ancak bunu sunan binlerce site de bulabilirsiniz.

  6- Deneyimlerinizi Paylaşın: Çok ilginç bloglar yazacak veya ilginç YouTube videoları yapacak kadar deneyime sahipsiniz. Kamuya ipuçları verebilir, yaptıkları hataları vurgulayabilir veya onlarla kendi günlük hayatınızı paylaşabilirsiniz.

  İçerik kraldır. Kaliteli içerik sunuyorsanız, kesinlikle binlerce ziyaretçi ve abone kazanacak ve sponsorlar veya Adsense tarafından iyi ödeme alacaksınız.

  Tavsiyem: Tavsiyemi soruyorsanız, doktorlar için çevrimiçi para kazanmanın en iyi yolunun SERMO veya FacMedicine'e katılmak ve ülkenize ve uzmanlık alanınıza göre mevcut ücretli anketleri yanıtlamak olduğunu düşünüyorum.
   

  Add Reply

Share This Page

<